تمام اقوام که در دولت پست گرفتند

گزارش: تمام اقوام  که در دولت پست گرفتند + جدول

به گزارش خبرنگار یخبرگزاری تسنیمروز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که نشان می داد "داماد رئیس جمهور" به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب شده است.کامبیز مهدی زاده همان شخصی است که بر اساس حکم رضا رحمانی بر صندلی یکی از معاونین وزیر در وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت نشست.

به گزارش خبرنگار یخبرگزاری تسنیمروز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که نشان می داد "داماد رئیس جمهور" به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب شده است.کامبیز مهدی زاده همان شخصی است که بر اساس حکم رضا رحمانی بر صندلی یکی از معاونین وزیر در وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت نشست.

وی متولد 1364 در اهر ودانشجوی دکترای زمین شناسی با گرایش نفت در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال است. مهدی زاده همچنین عضوستاد ت گذاری و مشاور شورای مرکزی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی، مشاور فرماندار کرج، دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه ریز مالی پژوهشگاه صنعت نفت، مشاور مدیرعامل شرکت توسعه نفت، مشاور فدراسیون کاراته و عضو هیئت رئیسه ورزش های رزمی IMARO و مشاور سازمان ملی جوانان است.

سمت گرفتن داماد رئیس جمهور در دولت بار دیگر حواشی انتصابات فامیلی در دولت های یازدهم و دوازدهم را تازه کرد چراکهیکی از شعارهای در انتخابات 92 شایسته سالاری بود اما پس از چندی خبرهای ناخوشایندی از انتصابات اقوام و نزدیکان رئیس جمهور در دولت به گوش رسید.

در ادامه این گزارش به این انتصابات "فامیلی" در 2 دولت به صورت گذرا نگاه خواهیم داشت:

اسم نسبت با رئیس جمهور سمت
1 حسین فریدون برادر رئیس جمهور دستیار سابق رئیس جمهور و همیشه جزو همراهان محسوب می شد
2 عبدالحسین فریدون پسرعموی

مدیرکل سابق وزارتی وزارت علوم و آموزش عالی و سرپرست مرکز جذب اعضای هیئت علمی این وزارتخانه

3 اسماعیل سماوی خواهرزاده

سرپرست سابق گروه مشاوران جوان، رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری و مشاور رئیس دفتر رئیس جمهور

4 غلامعلی خوشرو پدر داماد حسین فریدون (برادر ) نماینده ایران در سازمان ملل
5 اسماعیل نجار پسرعموی شوهرخواهر معاون وزیر کشور و رئیس ستاد بحران کشور
6 کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور معاون فعلی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی

البته پیشتر از علی اصغر پیوندی و طاهره قیومی به عنوان بستگان رئیس جمهور یاد می شد که در دولت یازدهم و دوازدهم مسئولیت گرفته اند اما پس از مدتی خود این افراد وابستگی فامیلی شان با رئیس جمهور را تکذیب کردند.

گفته می شود غلامعلی خوشرو سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل پدر داماد برادر رئیس جمهور نیز مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده اما سایت رسمی دفتر ایران در سازمان ملل او را همچنان به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل معرفی می کند.

علی اصغر پیوندیگزینه نهایی ریاست هلال احمر و رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز فرد دیگری است که از وی به عنوان پسرعمه نام برده می شد. وی نیز اخیراً اعلام کرد که با رئیس جمهور هیچ نسبت خانوادگی نسبی یا سببی ندارد ولی <<به او ارادت کامل داشته و دارد>>.

طاهره قیومیمسئول سابق روابط عمومی نهاد ریاست جمهورینیز فرد دیگری است که نسبت خود با را تکذیب کرد. گفته می شد او با حسین فریدون برادر رئیس جمهور نسبت فامیلی دارد.

البته اسامی برخی افراد دیگر به عنوان اقوام و بستگان مطرح می شوند که در دولت یازدهم یا دوازدهم سمت داشتند امااین نسبت های فامیلینه تکذیب و نه تأیید شدند.

گفته می شود حسینعلی عربی از اقوام همسر است که مدتی دبیری هیئت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم را به عهده داشته است. همچنیناسدالله وطنی را شوهرخواهر رئیس جمهور معرفی می کنند که سمت دبیری شورای عالی گزینش ریاست جمهوری را به عهده دارد.

حسین بهشتی فرد دیگری است که از وی به عنوان پدر داماد یاد می شود و می گویند از واردکنندگان اصلی میوه در کشور است.

رسیدن به هدف با هر وسیله ای؟

چرا عده ای عاشق بدل هسنتد

ما در چه نقطه ای در روز عاشورا هستیم

رئیس ,جمهور , ,حسن ,دولت ,داماد ,رئیس جمهور , ,به عنوان ,در دولت ,است که ,حسین فریدون برادر ,یخبرگزاری تسنیمروز گذشته ,خبرنگار یخبرگزاری تسنیمروز ,گزارش خبرنگار یخبرگزاری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

herzjophisrio bgnhead junccalriren hanihaunted azar-b1 belchaoroyda barcompgechel masbro phordotoumic 3sotminer